کف پوش های مناسب برای گرما بخشیدن به محیط در فصل زمستان

شما اینجا هستید

طراحی های مدن - موکت هایی برای زمستان

این مدل های متنوع و کلیدی فرش و موکت موجب میشود تا در مورد پا گذاشتن بر روی زمین بدون کف پوش تجدید نظر کنید. آن ها شما را وادار به خواستن محیط دنج و کاملا پوشیده می کنند. 

 تا جایی که به کف مربوط می‌شود، تقریبا مادامی که ما به خاطر می­ آوریم، چوب حکمرانی می‌کند. اما آیا فرش دوباره درحال مد شدن است؟ آن می‌تواند خوب باشد. چوب ممکن است شیک باشد اما همیشه بهترین انتخاب نیست، به خصوص در اتاق‌خواب. پس اگر به دنبال گرم شدن در زمستان هستید، ارزشش را دارد محیط خود را با این مدل فرشهای کاربردی ست کنید. امروزه فرش و موکت به معنای مدل های رنگ و رو رفته ی قدیمی نیست، فرش و موکت می تواند مجلل، آرام‌بخش، مایه لذت و درجه یک باشد، همان طور که مدل های جدید این را ثابت می‌کند.

1- تن رنگ آلویی و بلوبری پررنگ

روی هم رفته، گرم و نرم ترین ظاهر در پاییز است. ما به سبکی نرم و مهربان تر نیاز داریم که براساس پالت رنگ‌های آلویی و بلوبری ایجاد می شود، در مقابل سبز پررنگ و چوب گرم قرار دارند تا فضای بوته ­های پرچین و یا جنگل را ایجاد کند. رنگ پائیزی فرش، گرمای فوری را به طرح می‌افزاید. 

 2. تاثیرات شرقی

 این ظاهر بسیار با سبک wabi-sabi  تزیین شده‌است که در پاییز امسال به عنوان یک میکرو مدل شناخته شده‌است . wabi-sabi کلا درمورد پذیرش نقایص و طراحی روستایی است، که به این معنی است که رنگ‌های تند و اشکال هندسی قوی از مد افتاده ­اند و اشکال و تن­ های طبیعی‌تر به کار گرفته می‌شوند. برگرفته از برینتون، مجموعه بافت همیشگی، این فرش بد فورد با خطوط موج مانند و اندکی اثر 3D از باغ سنگی ژاپنی (به نام Zen) الهام‌گرفته شده‌است. 

3- نوار های شمایلی

نوارها فقط روی پله‌ها جواب می­دهند، مگر نه؟ پس اگر می‌خواهید دوباره فرش را به خانه خود اضافه کنید پله ها جای خوبی برای شروع است. اما باید در انتخاب رنگ خود مراقب باشید. این تنها چیزی که در مورد کف کاری جدید مجموعه carpets Stripe Selby Selby باید مراقب بود –فرش های پشمی که فرش های دراز و باریک عالی ویژه ­ای را برای پله می­سازند. هر یک از این سه گروه رنگ - یعنی خورشید زرد، آبی موجی و Frolic به دقت انتخاب شده‌اند و تنها تعادل مناسب بین معاصر و کلاسیک را هدف قرار می‌دهند.

4- رنگ‌پریده و خالص

نمای اسکاندی هیچ جا نمی‌رود. اما اگر فکر ‌کردید که برای رسیدن به آن نیاز به کف چوبی سفید یا رنگ پریده داشتید، اینجا چیزی برای فکر کردن وجود دارد. جنا کین، مدیر بازاریابی در Kersaint Cobb نشان می­دهد برای رسیدن به همان احساس می‌تواند فرش با رنگ ­های خنثی استفاده شود. طرحی مانند Celeste احساس تمیزی و مینیمالیستی دارد که با اشکال، خطوط ساده و رنگ­های پریده کار می­کند، شما با سبک نوردیک مرتبط می­شوید.

تهیه و ترجمه موکت ترمه برگرفته از مجله Ideal Homes